Direction Infection

18. července 2014 v 16:48 | no-one0 |  Mánie
Zaryté fanynky, neberte si, prosím, tenhle článek moc k srdci, nechci nikoho urazit!!

Kdo by tuhle chlapeckou skupinu, známou po celém světě neznal? Jsou určitě hezcí, pěkně zpívají a tak...
... ale co vlastně dál? Proč se nám vlastně tak líbí? Proč někomu přijdou hodní, když je ani nezná? A naopak, jak někomu můžou přijít pitomí, když je ani nezná?
Nesmíte zapomínat, že je to s nimi stejné jako třeba s Five Angels. Je to jenom chytrý reklamní trik. Přizejme si to, holky, koukaly bysme na ně, i k dyby byli hnusní? Odpověď známe.
Jak vlastně 1D OPRAVDU vznikli?
Pět kluků šlo v jiném dni, týdnu atd. , jiném věku, jiném městě do pěvecké soutěže X Factor. Každý z nich nějak prolezl, ale nakonec to stejně všichni povorali. Už už měli vypadnout z kola, když v tom se chytrý Simon Cowell zamyslel. Viděl, že z těch pěti andělských ksichtíků budou velké peníze, holky je budu zbožňovat a navíc, kdyby je nechal vypadnout, setkal by se s kritikou od publika. Takže z nich udělal skupinu. One Direction. Samozřejmě, všichni byli nadšení, ale... Myslíte si opravdu, že se kluci mezi sebou mají tak rádi, jak to prezentují, nebo se jenom chytře přetvařují, protože podepsali jistou dohodu se Syco Music a prostě s tím nemůžou jen tak " praštit " ?
A jak vznikli VE VERZI, CO VIDÍME MY?
Pět nadaných chlapců se díky svým nebetyčným talentům dostalo do soutěže X Factor. Nějakou šílenou náhodou vypadli, když v tom se jako rána z čistého nebe objevil hodný strejda Simon a pomohl jim ke třetímu místu, ve finále. Všichni byli moc rádi a měli se mezi sebou rádi jako bratři. Jsou hodní a laskaví a tak dále a tak dále. A všem nám pomáhají..
Ať tak, nebo tak, One Direction žijí a fungují jako nejznámější boyband světa dál. Jak to s nimi ale OPRAVDU je, netušíme. Mají miliony oddaných fanynek po celém světě, vydělávají miliony. Co více si ještě přát, že?
Jenomže... Za věčnými úsměvy a výbuchy smíchu, se občas může skrývat větší, horší a mnohem temnější stránka osobnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama